Cookie Consent by Free Privacy Policy website

DJ´s

Kdo jsme?

Naši DJ´S

DJ Kuba

Dobrý den, jmenuji se Jakub Vojkůvka. Akcím a muzice se věnuji jíž 17. let. Začínal jsem jako DJ, následně jako organizátor diskoték, dětských dnů a v současnosti jako Manager ,, VAS Music Promotion Agency´´. Sháníte portfolio služeb pro svatbu, narozeniny, firemní akci nebo dětský den? Proč zrovna nás? Protože ,,baví nás, bavit Vás".

DJ Atom

Dobrý den, mé jméno je Tomáš a hraní se věnuji více než 28 let. Díky zkušenostem které jsem za ty roky nasbíral, mám široky repertoár skladeb od 70.let po současnost, které umím dobře využít pro dobrou náladu a roztančení hostů napříč generacemi. Celý program vytvářím na míru novomanželům, aby pro ně tento den byl nezapomenutelným. Bude mi ctí být součástí dne, který bude patřit mezi Vaše nejvýznamnější životní data.


DJ Blond

Dobrý den, jmenuji se Petr Stoklásek. Říkají mi DJ Blond a muzice se věnuji již 18. let. Za tu dobu jsem se vypracoval v mnoha hudebních stylech, od 80.-let po současnost, které vám z radosti zahraji. Moderování soutěží a volné zábavy není problém. Rozproudíme společně vaši zábavu, ať se vaše akce stane nezapomenutelným zážitkem na celý život. Váš DJ Blond


DJ Boris

Ahoj, jmenuji se Lukáš Boronkaj, avšak říkám si DJ Boris, tato přezdívka se se mnou táhne už od základky. Hraní se věnuji přibližně 15 let, svatbám na profi úrovni zhruba 5 let. Mezi mé oblíbené žánry patří deep house, house a disko, ale umím zahrát od 90. let po současnost. Rád se zapojuji do zábavy jako moderátor soutěží pro dospělé, ale i pro děti včetně dětské diskotéky. Pokud hledáš vtipného, komunikativního a dobrého DJ, jsem to právě já, DJ Boris.


DJ Pepa

Ahoj, moje jméno je Josef Bělánek. Přezdívaný jako DJ Komár. Přezdívka vznikla na střední škole a jde se mnou do dnes. Djingem se zabývám od roku 2011,takže 11 let. Mám zkušenosti jak s párty, tak i se soukromími akcemi jako jsou svatby, firemní večírky, narozeninové oslavy. I když rád poslouchám rock a metal, tak jsem schopný zahrát téměř cokoliv. Jsem komunikativní, přizpůsobivý a přátelský. Moderování pro mě není žádný problém. Mám i zkušenosti s moderováním a hraním pro děti. Pokud chcete přátelského, spolehlivé DJe, tak jsem tu pro vás, váš DJ Komár.


DJ Lukáš

Hezký den, jmenuji se Lukáš Pohůnek a aktivně se djingu a moderování věnuji od roku 2005. Rád za Vámi přijedu kamkoliv po České republice, ale moje hlavně pole působnosti je na jihu Čech a Vysočině. Jsem multižánrový DJ a dokáži zahrát komerční muziku všech žánrů od 60. let po současnost, takže rád zahraji na vašem firemním večírku, svatbě, případně i narozeninové oslavě, nebo jiné akci. Těším se!.

DJ Petra

Chcete mě? Trochu blázen, ale nezkazím žádnou legraci. Jsem pro každou špatnost. Jsem spolehlivá, pečlivá, tvořivá s dobrými nápady. Nudit se určitě nebudete! Vaše DJ Petra.


DJ Sonejee

Dobrý den, jmenuji se Štěpán, alias DJ Sonejee. Elektronická hudba mi "padla do noty" už na prvním stupni základní školy. Netrvalo dlouho a začaly první experimenty s vlastním mixováním hudby. Nyní v klubech a na festivalech v ČR i v zahraničí vystupuje již 15 let. V současné době prezentuje klasický House, melodický Deep a energický TechHouse v hudebních setech, které nejraději tvořím za pomoci dvou gramofonů a mixu v kombinaci s kontrolery a pc. Z každé minuty za mix pultem se snaží dělat hudební show, která je o opravdovém mixování a ne jen o pouhém "pouštění písniček".


DJ Martin

Ahoj, jmenuji se Martin Vávra. Hudbě se aktivně věnuji od svých 14 let jako muzikant v různých kapelách a zvukař. Mám také mnoho zkušeností jako svatební DJ. Vím, že záleží na každém detailu a budu se snažit naplnit všechna vaše přání a očekávání. Jsem komunikativní, spolehlivý, flexibilní, schopen přizpůsobit se různým věkovým kategoriím a dané akci. Mým hlavním cílem je, aby Vás hudba bavila.

dj_kriss_uprava.JPG (JPG 627x418px )

DJ Criss

Michal Šmehlík alias DJ Criss. Za DJ pultem se pohybují více jak 20 let. Mám za sebou hraní na diskotékách v různých městech jako Hranice na Moravě, Kroměříž, Bystřice pod Hostýnem, Přerov.... . Do toho samozřejmě soukromé akce jako svatby, oslavy narozenin, různé výročí a firemní akce. Hudební výběr je od 80 let ať po současnou muziku. Jsem schopen se přizpůsobit přáním zákazníka. Současně kromě privátních akcí jsem residentní DJ na Disco Taverna.

 
Máte dotaz?

Kontaktujte nás